32 268 72 00

Kontakt

Firma Rokicki

Al. Piłsudskiego 17
41-303 Dąbrowa Górnicza
32 268 72 00
629-001-90-91

Bank Polskiej Spółdzielczości o/Katowice
38 1930 1103 2100 0116 1669 0001

Godziny otwarcia
Salon
poniedziałek–piątek: 8:00–19:00
sobota: 9:00–15:00
Serwis
poniedziałek–piątek: 7:00–21:00
sobota: 8:00–15:00

* pola wymagane

Salon

Kamil Perlik

Dyrektor Działu Sprzedaży Samochodów

k.perlik@rokicki.com.pl

Remigiusz Banaszczyk

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów

32 639 04 92

r.banaszczyk@rokicki.com.pl

Tomasz Marzec

Kierownik Sprzedaży Flotowej

32 330 98 83

t.marzec@rokicki.com.pl

Sebastian Rola

Kierownik sprzedaży samochodów używanych

32 330 98 81

s.rola@rokicki.com.pl

Marcin Ciszek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

32 639 04 91

m.ciszek@rokicki.com.pl

Łukasz Próba

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

32 639 04 90

l.proba@rokicki.com.pl

Serwis

Robert Puchała

Dyrektor Działu Posprzedaży

r.puchala@rokicki.com.pl

Mariusz Pęcherz

Kierownik serwisu

32 639 04 99

m.pecherz@rokicki.com.pl

Bartłomiej Paczyński

Doradca Serwisowy

32 639 04 96

b.paczynski@rokicki.com.pl

Grzegorz Polit

Doradca Serwisowy

32 639 04 94

g.polit@rokicki.com.pl

Agnieszka Sioła

Doradca Serwisowy

32 639 04 94

a.siola@rokicki.com.pl

Zdzisław Jamrocha

Specjalista ds. napraw blacharsko-lakierniczych

32 639 04 95

szkody@rokicki.com.pl

Części

Robert Niskiewicz

Kierownik Działu Części Zamiennych

r.niskiewicz@rokicki.com.pl

Paweł Przybyłek

Specjalista ds. Części Zamiennych

32 639 04 97

p.przybylek@rokicki.com.pl

Tomasz Straszewski

Specjalista ds. części Bosch Car Service

32 639 04 93

t.straszewski@rokicki.com.pl

Błażej Nawłoka

Specjalista ds. części zamiennych

32 639 04 97

b.nawloka@rokicki.com.pl

Sekretariat

Sylwia Kijowska

Kierownik Działu Kadr i Sekretariatu

s.kijowska@rokicki.com.pl

Aleksandra Lebida

Specjalista ds. Marketingu

32 268 72 00

a.lebida@rokicki.com.pl

Autoryzowany serwis Opel Rokicki © 2017
Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Śląsk, Wypożyczalnia samochodów, Car rental, Rent a car
projekt i wykonanie: www.fabrykakreacji.com
×