32 268 72 00

Samochody dostawcze Vivaro Platforma

Vivaro Platforma

już od105 150 zł

PRZYGOTOWANY NA KAŻDE WYZWANIE.

Baza dla różnorodnych specjalistycznych konwersji, realizowanych przez naszych zaufanych partnerów. Vivaro Platforma do zabudowy z szerokim rozstawem osi (Extra Long) oferuje duże możliwości adaptacyjne. Jest dostępna z mocnymi silnikami Bi-turbo.

PRZESTRZEŃ, KOMFORT I UDOGODNIENIA.

Aż 9 otwartych i zamykanych, ulokowanych w desce rozdzielczej półek i schowków, nie licząc ergonomicznie umieszczonych uchwytów na napoje, ma łączną pojemność 24 litrów. Dodatkowo schowek pod podwójnym siedzeniem pasażera pomieści aż 54 litry ładunku. W sumie, więcej niż można by oczekiwać.

Większa moc, mniejsze spalanie.

Opel Vivaro wykorzystuje silniki z turbosprężarkami o zmiennej geometrii lub z technologią BiTurbo. Jednostki 1,6-litrowe są w stanie wygenerować moc w zakresie od 66kW/90 KM do 103 kW/140 KM z solidnym momentem obrotowym, a zarazem ze zredukowanymi zużyciem paliwa oraz emisją spalin.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Zostaw nam swój numer - skontaktujemy się

Wersje tego modelu

Platforma do zabudowy

Dysponując szerokim rozstawem osi (Extra Long) i maksymalną masą całkowitą pojazdu dochodzącą do 2990 kg, Vivaro Platforma do zabudowy stanowi idealną bazę dla niestandardowych konwersji przeznaczonych do specjalistycznych zastosowań.
Autoryzowany serwis Opel Rokicki © 2019
Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Śląsk, Wypożyczalnia samochodów, Car rental, Rent a car
Strony internetowe: www.fabrykakreacji.com
×