32 268 72 00

Samochody dostawcze Vivaro furgon

Vivaro furgon

już od104 400 zł

Fantastyczne pierwsze wrażenie, które trwa.

Inteligentne rozwiązania ułatwiające realizację codziennych zadań są zawsze mile widziane. Znajdziesz je w każdej wersji Opla Vivaro.

Kontrola. Łączność. Dyspozycyjność.

To całkowicie naturalne – poczucie otaczającego nas komfortu wpływa pozytywnie na wydajność.

Przestrzeń na miarę ładunku.

Łatwość aranżacji przestrzeni ładunkowej umożliwia przewożenie gabarytowych towarów o różnych masach. Taka jest natura Vivaro.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Zostaw nam swój numer - skontaktujemy się

Wersje tego modelu

Furgon

Zdecydowanie wielozadaniowy. Vivaro Furgon to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw, firm oferujących usługi u klienta oraz wszędzie tam, gdzie liczy się ekspresowa dostawa. Furgon dostępny w dwóch długościach i wysokościach nadwozia, o pojemności ładunkowej od 5,2 m3 do 8,6 m3 (w wersji z podwyższonym dachem) i maksymalnej ładowności do 1200 kg to lekki samochód dostawczy o wszechstronnym zastosowaniu.

Furgon z podwójną kabiną

Idealny do przewozu pracowników wraz z niezbędnym ekwipunkiem. Sprawdza się w wielu branżach, jak choćby w ogrodnictwie czy budownictwie. Furgon z podwójną kabiną załogową pomieści do 6 osób i jest dostępny w dwóch długościach nadwozia. Komfort jazdy jak w samochodzie osobowym i spore zdolności transportowe, to jego ważne atuty.
Autoryzowany serwis Opel Rokicki © 2019
Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Śląsk, Wypożyczalnia samochodów, Car rental, Rent a car
Strony internetowe: www.fabrykakreacji.com
×