32 268 72 00

Adam

już od43 300 zł

WYRÓŻNIJ SIĘ.

Opel ADAM łączy śmiałe i ponadczasowe wzornictwo z najczystszą indywidualnością. Kombinacje kolorów i wykończeń są tak różnorodne, jak klienci, dla których ADAM został stworzony.

EKSCYTUJĄCE WNĘTRZE.

ADAM wygląda świetnie nie tylko na zewnątrz. W środku jest również wyjątkowy. Jako główny stylista swojego ADAMa to Ty decydujesz o jego indywidualnym charakterze.

ZOBACZ WIĘCEJ. DAJ SIĘ DOSTRZEC.

Przednie i tylne światła w technologii LED zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Są energooszczędne i świetnie się prezentują.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Zostaw nam swój numer - skontaktujemy się

Wersje tego modelu

ADAM

Opel ADAM w podstawowej wersji wyposażenia spodoba się tym, którzy lubią proste rozwiązania. Nie daje tak wielu możliwości personalizacji co pozostałe modele, ale wciąż jest to stylowe i wyjątkowe auto, które może zawładnąć ulicami miasta.

ADAM JAM UNLIMITED

100 % Twojego stylu ADAM JAM UNLIMITED jest jak nienamalowany obraz. Wybierz kolor dachu, dodaj ozdobne pasy na nadwoziu, zamień kolor nakładek na obręczach, obudowy lusterek, a na koniec wybierz wystrój wnętrza. Uruchom wyobraźnię, a stworzysz niepowtarzalny samochód.

ADAM GLAM

Przygotuj się na niepowtarzalny szyk. ADAM GLAM porusza się po drodze z gracją godną pokazu modu. Stylowe kombinacje kolorystyczne, chromowane elementy ozdobne, eleganckie materiały tapicerek i panoramiczne okno dachowe przeobrażają go w gwiazdę miejskiego krajobrazu.

ADAM SLAM

ADAM SLAM to coś więcej niż tylko sportowa natura, moc i temperament. Stylowe wnętrze i dynamiczna sylwetka nadają mu niepowtarzany charakter auta z duszą. Zwinne, sportowe zawieszenie, muskularną sylwetkę i nieprzeciętny design możesz dopełnić swoim własnym wykończeniem.
Autoryzowany serwis Opel Rokicki © 2019
Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Śląsk, Wypożyczalnia samochodów, Car rental, Rent a car
Strony internetowe: www.fabrykakreacji.com
×